Seznamte se s rošty firmy DEOS

 

 

Rošty kulaté

Tyto rošty jsou vhodné nejen do krbu, ale také pro otevřená ohniště, nebo do grilu. Vybrat si můžete rošt kulatý bez přídavku, nebo s rukojetí či s nožičkami. Milovníci kempingu ocení otočný rošt nad ohniště, který se pomocí držáku připevní ke stojce a zapíchne vedle ohniště.

 

 

 

 

Rošty hranaté 

 

Hranatých roštů je opravdu mnoho. Mohou být celorámové nebo bez rámu. U těchto roštů záleží už na Vašich potřebách a požadavcích. Výběr délek a druhů je v této kategorii nejrozmanitější. Do této sekce patří například kromě klasických drátěných roštů také univerzální rošty, nastavitelné rošty a Bio rošty.

 

 

 

Bio rošty

 

bio-rost-500-700x420 detail.a

Bio rošty jsou speciálně vyrobené rošty pro zdravější grilování. Namísto příček jsou prolisované plechy do tzv. U-profilů, po kterých odtéká odkapávající olej z masa do vaničky ven z ohniště. Díky těmto U-profilům nekape olej do ohně a nevznikají tak karcinogenní látky.

 

 

 

 

Univerzální rošty rost-univerzal-60x37cm 2

 

Univerzální rošty zcela vystihují svůj název. Tyto rošty jsou nabízeny ve 3 rozměrech: 50x37cm, 60x37cm a 70x37cm. Jejich výhoda spočívá v tom, že šířku roštu si můžete sami doma upravit odříznutím části roštu.

 

 

 

 

 

 Nastavitelné rošty

 

40-55cm detail

Firma DEOS představila po letech novinku – nastavitelné rošty. Vybrat si můžete klasický drátěný nebo Bio rošt. K tomu navíc s rukojetí či bez rukojeti.

Tyto rošty nejsou celorámové. Základ tvoří trubičky, do nichž se zasouvají bočnice. Bočnicemi si zregulujete šířku roštu

a následně zafixujete šroubkem.